Ana Sayfa Sinema Az bilinen en iyi 10 Türk filmi!

Az bilinen en iyi 10 Türk filmi!

12
0

Evde sıkıldıysanız şu an en doğru yerdesiniz. İşte az bilinen en iyi 10 Türk filmi!

Pandemi döneminde film izlemeye ihtiyacımız oluyor zira özellikle de hafta sonları zamanımızın çoğu evde geçiyor. Bu bakımdan biz de sizler için az bilinen en iyi Türk filmlerini bir araya getirmeye karar verdik. Bu galerimizde birbirinden güzel en iyi 10 Türk filmini bulabileceksiniz. Listemizdeki filmleri seçerken yakın tarihte olmasına ve nispeten az bilinmesine özen gösterdik.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizler için hazırlamış olduğumuz filmlere bir göz atmış olalım. İşte az bilinen en iyi 10 Türk filmi!

Bölük

Zorunlu askerlik görevini yerine getiren bir grup asker güzel dostluklar kurar ve zaman içerisinde içlerindeki şeytan ile yüzleşirler.

Vavien

Abisi ile ortak bir elektrikçi dükkanı olan Celal’in sıkıcı bir aile hayatı vardır ve tek eğlencesi pavyonlardır. Celal’in bar çalışanlarından Sibel Ceylan’a olan aşkı başına iş açacaktır.

Sarmaşık

Armatörün iflası ve ortadan kaybolması sonrasında bir grup gemici, deniz hukuku gereği gemide kalmak durumundadır. Yiyeceği giderek tükenen bu grubun psikilojisi gün geçtikçe daha kötü bir hal alır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz